Szycie alb komunijnych

Alby komunijne na wymiar

Pracownia krawiecka FlaMento specjalizuje się w szyciu alb komunijnych. Tworzymy wysokiej jakości stroje na wymiar specjalnie na ten wyjątkowy dla dziecka dzień.

Szyjemy alby komunijne z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uroczystości. Każdy detal starannie projektujemy, by gotowy produkt prezentował się absolutnie perfekcyjnie.

Dzięki naszym albom komunijnym Twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowo i pięknie w tym ważnym dniu. Nie ma znaczenia, jaki rozmiar nosi Twoja pociecha. Stworzymy specjalnie dla niej strój, który będzie dopasowany do sylwetki. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne dla wszystkich, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, bez rezygnacji z najwyższej jakości.

Jesteśmy także otwarci na indywidualne preferencje i pomysły klientów. Alba ma mieć specjalne, oryginalne wykończenie? Nic prostszego – zaprojektujemy i uszyjemy ją tak, by spełniała wszelkie oczekiwania!


Szyjemy alby komunijne od lat

Od wielu lat szyjemy alby komunijne dla chłopców i dziewczynek. Wykonujemy zlecenia indywidualne i grupowe. Nasze stroje cieszą się sporym uznaniem, zarówno wśród rodziców, jak i wśród dzieci.

Oprócz tego nasze szyte na miarę alby są w pełni akceptowane przez parafie i nie budzą żadnych wątpliwości wśród księży. Tworzymy stroje komunijne według autorskich projektów, mając na uwadze, na jaką okoliczność przygotowywany jest to produkt i kto ma go docelowo ubrać.

Szyjemy albykomunijne w Dzierżoniowie, ale również dla klientów z Bielawy, Świdnicy i Wałbrzycha.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.