Szycie odzieży sportowej

Odzież sportowa szyta na miarę

W ofercie pracowni krawieckiej jest również szycie na miarę szeroko pojętej odzieży sportowej. Lubimy tworzyć ubrania dla osób aktywnych fizycznie. Wiemy, jak ważne jest, by tego rodzaju odzież gwarantowała maksymalny komfort i pomagała osiągać jak najlepsze wyniki na treningach czy zawodach. U nas możesz zamówić idealnie dopasowane stroje sportowe, które sprostają najbardziej restrykcyjnym wymaganiom i idealnie sprawdzą się do użytku w czasie wzmożonej aktywności organizmu.

W naszej pracowni przykładamy ogromną wagę do odpowiedniego doboru materiałów, które są dostosowane do różnych dyscyplin. Wykorzystujemy najnowocześniejsze tkaniny, które charakteryzują się oddychalnością, odprowadzaniem wilgoci i elastycznością, co pozwala Twojej skórze swobodnie oddychać i utrzymuje optymalną temperaturę podczas ćwiczeń.

Doskonale rozumiemy potrzeby sportowców. Wiemy, czym powinny charakteryzować się ubrania dla poszczególnych dyscyplin. Dzięki temu tworzymy jedyne w swoim rodzaju, wygodne i profesjonalne ubrania, w których uprawianie sportu to czysta przyjemność.


Szycie odzieży sportowej – co oferujemy?

W pracowni FlaMento istnieje możliwość uszycia na miarę m.in.
– bluz sportowych,
– spodni dresowych,
– koszulek funkcyjnych,
– klasycznych sportowych T-Shirtów i wielu innych.

Jesteśmy pracownią elastyczną. Potrafimy dostosować się pod indywidualne wymagania klienta. Realizujemy różne projekty, również te niestandardowe.

Wszystkie ubrania szyjemy z ogromną precyzją. Dokładamy wszelkich starań, by gotowy produkt był doskonały w każdym calu. Bazujemy na sprawdzonych i cenionych przez sportowców materiałach. Zależy nam na tym, aby uszyte u nas ubrania sportowe mogły służyć naszym klientom maksymalnie długo.

Zależy nam też na tym, aby nasza odzież sportowa nie tylko wspierała aktywność fizyczną, ale także była modna i dopasowana do indywidualnego stylu klienta. Dlatego oferujemy różnorodne wzory, kolory i fasony.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.