Koszule na miarę

Koszule szyte na wymiar

Ofertę pracowni krawieckiej FlaMento uzupełnią koszule szyte na miarę. Projektujemy i tworzymy ten rodzaj garderoby praktycznie dla każdego – mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Obecnie w sklepach wybór różnych koszul jest ogromny. Niestety w popularnych sieciówkach bardzo trudno dostać modele, które idealnie leżałyby na ciele. Zwykle proporcje tych produktów są mocno zachwiane. Klienci uskarżają się najczęściej na zbyt długie i szerokie rękawy, obcisłą talię czy zbyt obszerny obwód w klatce piersiowej. To wyjątkowo uciążliwe, gdy szuka się koszuli na specjalną okazję, np. ślub. W takich okolicznościach dąży się do tego, by ubiór idealnie pasował do sylwetki i prezentował się w sposób nienaganny.

Na szczęście nie trzeba polegać tylko na asortymencie popularnych sklepów odzieżowych. Jeśli nie możemy znaleźć dla siebie idealnej koszuli, można zlecić jej uszycie na miarę. Nasza pracownia chętnie podejmie się takiego wyzwania! Szyjemy koszule na wymiar w każdym stylu. Wykorzystamy do tego dowolny materiał i wcielimy w życie w zasadzie wszystkie pomysły klienta.


Koszule na wymiar – jak je tworzymy?

Nasz proces tworzenia koszul na miarę rozpoczyna się od dogłębnej konsultacji z klientem. Na wstępie chcemy dowiedzieć się, w jakim stylu ma być wykonane ubranie, na jaką okoliczność zostanie założone itd. Musimy też poznać wszystkie preferencje klienta i jego modowe upodobania. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam doradzić w wyborze najlepszych opcji, które podkreślą Twoje mocne strony i wpiszą się w Twój indywidualny styl.

Następnie przystępujemy do procesu pomiarowego, który jest kluczowy dla uzyskania idealnego dopasowania koszuli. Precyzyjnie mierzymy każdy aspekt Twojej sylwetki, aby sprawić, że koszula będzie pasować jak druga skóra.

Po zebraniu miar i preferencji przechodzimy do fazy projektowania z uwzględnieniem wszystkich szczegółów i detali, a następnie szycia.

Wykorzystujemy najwyższej jakości tkaniny i materiały, aby zapewnić trwałość, wygodę i estetykę koszuli. Nasze doświadczone krawcowe starannie wykonują każdy detal, od precyzyjnych szwów po wykończenia mankietów i kołnierzyka.