Płaszcze na wymiar

Płaszcze szyte na miarę

Płaszcze od lat nie wychodzą z mody. Stanowią przykład szyku i elegancji. To element garderoby, który cenią sobie w takim samym stopniu zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Choć w sklepach nie brakuje różnego rodzaju płaszczy, to wiele osób ma spory problem z dobraniem idealnego modelu do swojego wzrostu lub sylwetki. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest zamówienie płaszcza szytego na miarę. Pracownia FlaMento od lat specjalizuje się w tworzeniu od podstaw unikatowych okryć wierzchnich. Pomożemy Ci uszyć perfekcyjnie skrojony płaszcz, który posłuży Ci przez wiele lat.

Oferujemy szycie płaszczy damskich i męskich, wiosennych/jesiennych i zimowych, krótkich oraz długich. Jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć płaszcz o dowolnym kroju, designie i wzorze. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Jednocześnie doradzamy, na jakie rozwiązania się zdecydować, by dany model odzieży prezentował się na kliencie w sposób perfekcyjny.


Płaszcze szyte na miarę – jak je tworzymy?

Podczas pierwszej konsultacji w naszej pracowni omawiamy Twoje preferencje, pomagamy wybrać odpowiednią tkaninę, kroje i dodatki, aby stworzyć płaszcz, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z doświadczenia wiemy, że każdy klient jest inny i dlatego zwracamy szczególną uwagę na detale, aby zapewnić Ci idealnie dopasowany płaszcz podkreślający Twoją indywidualność.

Kolejnym krokiem jest dokonanie dokładnych pomiarów i zaprojektowanie płaszcza. Gdy to zostanie ukończone, przystępujemy do procesu szycia. Czas wykonania odzieży różni się w zależności od stopnia skomplikowania projektu, aktualnego obłożenia naszej pracowni itd.

Nasza pracownia kładzie ogromny nacisk na jakość wykonania. Dlatego też, każdy płaszcz jest starannie szyty ręcznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwolą nam stworzyć płaszcz, który nie tylko będzie doskonale wyglądał, ale również będzie wytrzymały i funkcjonalny przez wiele lat.

Szukasz idealnego płaszcza szytego na miarę, którego każdy Ci pozazdrości? Zgłoś się do pracowni krawieckiej FlaMento!