Szycie na miarę

Szycie na miarę

szycie na miaręOdzież kupowana w butikach czy galeriach nie jest zła, ale najczęściej nie wyróżnia się niczym pośród setek podobnych ubrań. Alternatywą są stroje szyte na miarę. Ich zalety to przede wszystkim elegancja oraz gwarancja niepowtarzalności fasonu. Warto podkreślić, że dzięki zdolnej krawcowej można uzyskać doskonały efekt za całkiem przyzwoitą cenę. Przykładem może być chociażby pracownia krawiecka  FlaMento, której właścicielka projektuje niepowtarzalną odzież, pomaga dobrać tkaninę i dodatki, a następnie projekt zamienia w świetnie wyglądające ubranie.

Szycie na miarę to nie tylko gwarancja niepowtarzalności ubrania, ale także pewność idealnego dopasowania do figury. Nie ma tu problemu za długich lub zbyt krótkich nogawek czy rękawów. Decydując się na odzież szytą przez krawcową można być pewnym, że nie będzie również problemów z dopasowaniem w najbardziej newralgicznych miejscach takich jak pas, biodra czy biust. Idealnie skrojona i uszyta sukienka, bluzka czy spódnica ukryją wszystkie mankamenty figury a uwydatnią każdą jej zaletę.

Jeśli do tej pory nie decydowałaś się na szycie ubrań w pracowni krawieckiej ze względu na cenę, to robiłaś błąd. Najpierw wejdź i zapytaj ile Cię będzie kosztowała wymarzona sukienka czy garsonka, a zobaczysz, że cena wcale nie musi odbiegać od tej ze sklepu. Ostatecznie za dobrą jakość w butiku również każą sobie słono płacić. Dodając do tego fakt, że szyjąc ubranie na miarę nie będą konieczne żadne przeróbki, okaże się, że szycie ubrań u krawcowej to całkiem dobry interes.

Jeśli zainteresowała Cię tematyka szycia na miarę to zapraszam do mojej pracowni krawieckiej FlaMento w Dzierżoniowie. Odpowiem Ci na wszystkie pytania dotyczące całego procesu powstawania odzieży. Zobaczysz, że cena wcale nie jest tak straszna jak sobie to wyobrażałaś, a uszyte stroje są naprawdę piękne.