Krawcowa Wrocław

Pracownia krawiecka Wrocław

Pracownia krawiecka FlaMento może również pochwalić się współpracą z klientami z Wrocławia. Od wielu lat świadczymy nasze usługi osobom na co dzień mieszkającym w stolicy Dolnego Śląska. Przyjezdni wybierają nas ze względu na naszą renomę i jakość . Możemy pochwalić się wieloma udanymi projektami i realizacjami. Mieliśmy okazję podjąć współpracę z klientami indywidualnymi z Wrocławia, a także z wrocławskimi firmami. Oferujemy szeroki zakres usług krawieckich.

Za każdym razem dbamy o to, aby nasze produkty pasowały perfekcyjnie i podkreślały indywidualny styl każdej osoby. Zwracamy szczególną uwagę na jakość świadczonych przez nas usług. Każdy strój i każdą przeróbkę wykonujemy precyzyjnie, z dbałością o każdy detal.

Serdecznie zapraszamy osoby z Wrocławia i okolic do podjęcia współpracy z pracownią krawiecką FlaMento!


Krawcowa Wrocław – co oferujemy?

W naszej pracowni oferujemy szereg usług, w tym:

szycie na miarę – tworzymy garderobę idealnie dopasowaną do każdej sylwetki. Szyjemy suknie, sukienki, spódnice, garnitury, koszule, płaszcze i wiele więcej.

usługi krawieckie – wszelkie przeróbki krawieckie, szycie i modyfikowanie tekstyliów (firany, zasłony itd.).

szycie odzieży medycznej i kosmetycznej – tworzymy wygodne, personalizowane uniformy dla firm z branży medycznej, kosmetycznej czy fryzjerskiej.

Obsługujemy nie tylko klientów z Dzierżoniowa i Wrocławia, ale także z Bielawy, Wałbrzycha oraz ze Świdnicy.

Jesteśmy pracownią elastyczną, potrafimy dostosować się do indywidualnych, niecodziennych potrzeb klienta. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy wykonywanych przez nas usług spełniał nawet najbardziej restrykcyjne wymagania. Zgłoś się do pracowni FlaMento jeszcze dziś!