Krawcowa Świdnica

Pracownia krawiecka Świdnica

Pracownia krawiecka FlaMento od wielu lat obsługuje klientów ze Świdnicy. Choć na co dzień stacjonujemy w Dzierżoniowie, bardzo często mamy okazję współpracować z osobami pochodzącymi z innych miejscowości. Przyjezdni wybierają nas ze względu na naszą pasję, precyzję i solidność. Możemy pochwalić się wieloma udanymi projektami i realizacjami. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest wyjątkowy i ma indywidualne potrzeby. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług krawieckich, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Dbamy o to, aby nasze produkty pasowały perfekcyjnie i podkreślały indywidualny styl każdej osoby. Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju strój potrzebujesz lub jaką poprawkę krawiecką mamy wykonać – zmierzymy się z każdym zadaniem.

Serdecznie zapraszamy osoby ze Świdnicy i okolic do podjęcia współpracy z pracownią krawiecką FlaMento!


Krawcowa Świdnica – co oferujemy?

W naszej pracowni oferujemy szereg usług, w tym:

szycie na miarę – tworzymy garderobę idealnie dopasowaną do każdej sylwetki. Szyjemy suknie, sukienki, spódnice, garnitury, koszule, płaszcze i wiele więcej.

usługi krawieckie – wszelkie przeróbki krawieckie, szycie i modyfikowanie tekstyliów (firany, zasłony itd.).

szycie odzieży medycznej i kosmetycznej – tworzymy wygodne, personalizowane uniformy dla firm z branży medycznej, kosmetycznej czy fryzjerskiej.

Obsługujemy nie tylko klientów z Dzierżoniowa i ze Świdnicy, ale także z Bielawy, z Wałbrzycha oraz Wrocławia.

Jesteśmy pracownią elastyczną, potrafimy dostosować się do indywidualnych, niecodziennych potrzeb klienta. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy wykonywanych przez nas usług spełniał nawet najbardziej restrykcyjne wymagania. Zgłoś się do pracowni FlaMento jeszcze dziś!