Krawcowa Bielawa

Pracownia krawiecka Bielawa

Choć nasza pracownia ma swoją siedzibę w Dzierżoniowie, od lat obsługujemy również klientów z innych miast, w tym z Bielawy. Z pasją i precyzją tworzymy najwyższej jakości odzież na miarę. W naszej pracowni zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest wyjątkowy i ma indywidualne potrzeby. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług krawieckich, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne projekty. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, dbając o to, aby nasze produkty pasowały perfekcyjnie i podkreślały indywidualny styl każdej osoby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz eleganckiego garnituru na ważne wydarzenie, sukienki na uroczystość czy odświeżenia garderoby, jesteśmy tutaj, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Jesteś z Bielawy i potrzebujesz pomocy krawcowej? Zgłoś się do pracowni FlaMento!


Krawcowa Bielawa – co oferujemy?

W naszej pracowni oferujemy szereg usług, w tym:

szycie na miarę – tworzymy garderobę idealnie dopasowaną do każdej sylwetki. Szyjemy suknie, sukienki, spódnice, garnitury, koszule, płaszcze i wiele więcej.

usługi krawieckie – wszelkie przeróbki krawieckie, szycie i modyfikowanie tekstyliów (firany, zasłony itd.).

szycie odzieży medycznej i kosmetycznej – tworzymy wygodne, personalizowane uniformy dla firm z branży medycznej, kosmetycznej czy fryzjerskiej.

Obsługujemy nie tylko klientów z Dzierżoniowa i Bielawy, ale także ze Świdnicy, z Wałbrzycha oraz z Wrocławia.

Jesteśmy pracownią elastyczną, potrafimy dostosować się do indywidualnych, niecodziennych potrzeb klienta. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy wykonywanych przez nas usług spełniał nawet najbardziej restrykcyjne wymagania. Zgłoś się do pracowni FlaMento jeszcze dziś!