Garnitury szyte na miarę

Szycie garniturów na miarę

Prawdziwy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jeden idealnie skrojony garnitur lub frak w zależności od upodobań. Warto zwrócić jednak uwagę, że obecnie niezwykle trudno trafić w sklepach na gotowy, dobrze skrojony zestaw. Kiedy pasują spodnie, zwykle jest problem z marynarką (lub odwrotnie). Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usługi szycia garniturów na miarę. Gwarantujemy, że uszyty w pracowni FlaMento garnitur lub frak będą pasować doskonale.

Oferujemy uszycie od podstaw garnituru na każdą okazję. Tworzymy kreacje biznesowe i wieczorowe. U nas zamówisz idealnie skrojony garnitur na studniówkę, wesele lub własny ślub!

Jesteśmy w stanie zaprojektować i uszyć garnitur w każdym stylu. Nie ma znaczenia, czy ma to być model tradycyjny czy nowoczesny, gładki czy prążkowany – sprostamy każdemu zadaniu. Decydując się na garnitur od FlaMento, masz pewność, że w Twoje ręce trafi produkt wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowany do sylwetki klienta.


Jak tworzymy garnitury szyte na miarę?

Rozpoczynamy od osobistej konsultacji, podczas której dokładnie słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Chcemy poznać Twój styl, preferencje dotyczące kroju, tkanin, kolorów i innych detali, które są dla Ciebie istotne. Nasze doświadczenie i wiedza pozwolą nam doradzić Ci w wyborze najlepszych opcji, które spełnią Twoje oczekiwania. Musimy też wiedzieć, na jaką okazję mamy przygotować garnitur, tzn. czy ma to być model uniwersalny czy na jakąś specjalną okoliczność.

Następnie przechodzimy do pomiarów, które są niezwykle istotne dla uzyskania doskonałego dopasowania garnituru. Dokładnie mierzymy klienta i określamy wstępnie, jaką długość powinny mieć rękawy, jak szeroka powinna być marynarka, by doskonale ułożyła się na ramionach itd.

Po ściągnięciu miar nadchodzi moment zaprojektowania garnituru i jego uszycia. Dobieramy do tego wysokiej klasy tkaniny, z których tworzymy oryginalny, perfekcyjne dopasowany do sylwetki strój. W trakcie szycia dopracowujemy pieczołowicie każdy detal. W razie potrzeby przeprowadzamy przymiarki tworzonego garnituru na poszczególnych etapach jego wykańczania. Dzięki temu mamy pewność, że finalnie cały zestaw będzie prezentować się bez zarzutów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty pracowni FlaMento. W razie pytań dotyczących szycia garniturów na miarę – zapraszamy do kontaktu!