Krawcowa Wałbrzych

Pracownia krawiecka Wałbrzych

Pracownia krawiecka FlaMento obsługuje również klientów z Wałbrzycha. Bardzo często zdarza się, że osoby z tego miasta przyjeżdżają specjalnie do Dzierżoniowa, by skorzystać z naszych usług. Możemy pochwalić się wieloma udanymi projektami i realizacjami dla klientów z Wałbrzycha. Współpracujemy zarówno osobami prywatnymi, jak i z firmami. Za każdym razem dokonujemy wszelkich starań, by powierzone nam zlecenie zostało wykonane w sposób perfekcyjny i spełniało nawet najbardziej restrykcyjne wymagania klienta.

Chętnie zmierzymy się z każdym krawieckim wyzwaniem. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy się podjąć praktycznie każdego zlecenia. Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju strój mamy wykonać i na bazie jakiego materiału powinien on zostać uszyty. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do indywidualnych wymagań.

Serdecznie zapraszamy osoby z Wałbrzycha i okolic do podjęcia współpracy z pracownią krawiecką FlaMento!


Krawcowa Świdnica – co oferujemy?

W naszej pracowni oferujemy szereg usług, w tym:

szycie na miarę – tworzymy garderobę idealnie dopasowaną do każdej sylwetki. Szyjemy suknie, sukienki, spódnice, garnitury, koszule, płaszcze i wiele więcej.

usługi krawieckie – wszelkie przeróbki krawieckie, szycie i modyfikowanie tekstyliów (firany, zasłony itd.).

szycie odzieży medycznej i kosmetycznej – tworzymy wygodne, personalizowane uniformy dla firm z branży medycznej, kosmetycznej czy fryzjerskiej.

Obsługujemy nie tylko klientów z Dzierżoniowa i z Wałbrzycha, ale także z Bielawy, Wrocławia oraz ze Świdnicy.

Jesteśmy pracownią elastyczną, potrafimy dostosować się do indywidualnych, niecodziennych potrzeb klienta. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy wykonywanych przez nas usług spełniał nawet najbardziej restrykcyjne wymagania. Zgłoś się do pracowni FlaMento jeszcze dziś!