O pracowni

Pracownia krawiecka FlaMento

Szycie to nasza pasja!

Pracownia krawiecka FlaMento to firma usługowo-produkcyjna mieszcząca się w Dzierżoniowie. FlaMento mimo, że jest młodą pracownią krawiecką to ogromne (ponad 30-letnie doświadczenie) właścicielki gwarantuje jakość wykonywanych usług. Spokojnie możemy powiedzieć, że „…znamy się na fachu, jak mało kto…”. Naszą pasją jest szycie oraz projektowanie tak więc „…nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

Zaplecze maszynowe pracowni krawieckiej stanowi kilkanaście nowych maszyn przemysłowych (stębnówki automatyczne, owerlocki, renderka, dziurkarka, guzikarka, podszywarka, przyrządy do robienia oczek, nap i springów itp.), pozwalających na najwyższą jakość wykonywanych usług. Dodatkowo dysponujemy żelazkiem parowych, odpowiednim stołem krojczym  oraz innymi niezbędnymi przyborami wymaganymi  do świadczenia wysokiej jakości usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Nie powiemy, że jesteśmy najlepszą pracownią krawiecką na świecie, ale możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nią zostać. Gwarantujemy jednak wysoką jakość wykonywanych usług oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 889 594 665​
krawiectwo.flamento@gmail.com